DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2023

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Tóth Koloman 1. miesto (38 b.) Masters lII.

Flaska Richard 2. miesto (30 b.) Mens Athletic

László Attila 3. miesto (16 b.) Mr. Physique

Dinka Tibor 4. miesto (14 b.) Masters II.

 

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Várady Réka 1. miesto (54 b.) Fitness bikini do 18 rokov

Tisajová Monika 2. miesto (26 b.) Wellness

Mészárosová Evá 3. miesto (4 b.) Šport modell

Tóthová Brigita 4. miesto (2 b.) Fitness bikini

NATURAL UNIVERSE 2023 Bukurešť

Koloman Tóth 1. miesto Kulturistika muži Grand masters

HUNGARY ELITE TOUR 2023 Nyíregyháza

Koloman Tóth 1. miesto Kulturistika muži Grand Masters 

VICTORIA NATURAL CUP 2023 Šaľa

Koloman Tóth 2. miesto  Kulturistika Masters Open 

Brigita Tóthová 6. miesto Fitness Bikini do 164 cm

NATURAL STARS 2023 Budapešť

Monika Tisajová 3. miesto Wellness 

Réka Várady 5. miesto Fitness Bikini do 23 rokov

Richard Flaska 5. miesto Mens Classic Physique do 178 cm

Richard Flaska semifinálové umiestnenie  Mens Athletic

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2023 Dunajská Streda

Réka Várady 1. miesto Fitness Bikini do 18 rokov 

Réka Várady 2. miesto Fitness Bikini do 23 rokov 

Réka Várady MISS SYMPATIA ŽENSKÝCH KATEGÓRIÍ

Monika Tisajová 1. miesto  Wellness 

Richard Flaska 1. miesto Mens Athletic 

Tibor Dinka 1. miesto  Kulturistika muži Masters I. 

Attila László 4. miesto  Mr. Physique do 182 cm 

René Benyó- semifinálové umiestnenie - Mr. Physique Junior do 23 rokov

POWERFIT EUROPEAN NATURAL CUP 2023 Bratislava

Réka Várady 1. miesto Fitness bikini do 18 rokov 

Réka Várady 2. miesto Fitnes bikini do 23 rokov

Richard Flaska 2. miesto Mens Athletic

Attila László 3. miesto Mr. Physique do 182 cm

Éva Orbán Mészáros 5. miesto Šport Model nad 35 rokov

Marek Palovčík semifinálové umiestnenie  Kulturistika muži do 23 rokov

European Poverfit Natural Cup 2022– SANK- Bratislava

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová ABSOLÚTNA VÍŤAZKA ŽENSKÝCH KATEGÓRIÍ 

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto Šport model Open 

Réka Várady 2.miesto Bikini divas do 18 rokov 

Attila László 4.miesto Mr. Physique do 182 cm 

Réka Várady 5.miesto Bikini divas do 23 rokov

MAJSTROVSTVÁ SR v naturálnej kulturistike a fitness - SANK Slovakia 14.05.2022 Košice

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová ABSOLÚTNA VÍŤAZKA ŽENSKÝCH KATEGÓRIÍ

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto Šport model Open

Peter Lapin 1.miesto Muži Nad 40 rokov

Attila László 2.miesto Mr. Physique do 182 cm

Adriana Svédová 2.miesto Fitness bikini do 18 rokov

Peter Lapin 3.miesto Muži do 180 cm

Réka Várady 3.miesto Fitness bikini do 18 rokov

Adriana Svédová 5.miesto Fitness bikini do 23 rokov

Réka Várady 6.miesto Fitness bikini do 23 rokov

Horváth Tomáš semifinálové umiestnenie Mr. physique do 182 cm

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2021

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Tóth Koloman 1. miesto (36 b.) Masters lII.

László Attila 2. miesto (36 b.) Mr. Physique

Malík Matej 3. miesto (3 b.) Mr. Physique

Méhes Roland 4. miesto (1 b.) Mens Athletic

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Chmelovicsová Zuzana 1. miesto (54 b.) Šport model

Svédová Adriana 2. miesto (10 b.) Fitness bikini do 18 rokov

Méhesová Anna 3. miesto (6 b.) Fitness bikini

Mésárosová Andrea 4. miesto (2 b.) Šport modell

Juhászová Orsolya 4. miesto (2 b.) Šport modell

Várady Réka 4. miesto (2 b.) Fitness bikini do 18 rokov

DETSKÉ KATEGÓRIE

Múková Hanka 1. miesto (17 b.) Fitness deti

European Poverfit Natural Cup 2022– SANK- Bratislava

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová ABSOLÚTNA VÍŤAZKA ŽENSKÝCH KATEGÓRIÍ 

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto Šport model Open 

Réka Várady 2.miesto Bikini divas do 18 rokov 

Attila László 4.miesto Mr. Physique do 182 cm 

Réka Várady 5.miesto Bikini divas do 23 rokov

MAJSTROVSTVÁ SR v naturálnej kulturistike a fitness - SANK Slovakia 14.05.2022 Košice

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová ABSOLÚTNA VÍŤAZKA ŽENSKÝCH KATEGÓRIÍ

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto Šport model Open

Peter Lapin 1.miesto Muži Nad 40 rokov

Attila László 2.miesto Mr. Physique do 182 cm

Adriana Svédová 2.miesto Fitness bikini do 18 rokov

Peter Lapin 3.miesto Muži do 180 cm

Réka Várady 3.miesto Fitness bikini do 18 rokov

Adriana Svédová 5.miesto Fitness bikini do 23 rokov

Réka Várady 6.miesto Fitness bikini do 23 rokov

Horváth Tomáš semifinálové umiestnenie Mr. physique do 182 cm

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2021

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Tóth Koloman 1. miesto (36 b.) Masters lII.

László Attila 2. miesto (36 b.) Mr. Physique

Malík Matej 3. miesto (3 b.) Mr. Physique

Méhes Roland 4. miesto (1 b.) Mens Athletic

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Chmelovicsová Zuzana 1. miesto (54 b.) Šport model

Svédová Adriana 2. miesto (10 b.) Fitness bikini do 18 rokov

Méhesová Anna 3. miesto (6 b.) Fitness bikini

Mésárosová Andrea 4. miesto (2 b.) Šport modell

Juhászová Orsolya 4. miesto (2 b.) Šport modell

Várady Réka 4. miesto (2 b.) Fitness bikini do 18 rokov

DETSKÉ KATEGÓRIE

Múková Hanka 1. miesto (17 b.) Fitness deti

MAJSTROVSTVÁ SVETA 2021 – INBA- Rumunsko- Bukurešť 30.10. 2021

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto Womensn Sport Model- Amateur Open

Koloman Toth 2.miesto Mens Bodybuilding Ultra Masters

Attila László 3.miesto Mens Physique- Amateur (ower 177 cm)

Matej Malík 8.miesto Mens Physique- Amateur (to 177 cm)

Roland Méhes 9.miesto Mens Athletic Open

European Poverfit Natural Cup 2021– SANK- Viničné

Koloman Toth 1.miesto Masters nad 60 rokov

Attila László 1.miesto Mr. Physique do 182 cm

Zuzana Chmelovicsová 1.miesto Šport model open

Hanka Múková 2.miesto Fitness deti

Matej Malík 3.miesto Mr. Physique do 182 cm

Adriana Svédová 3.miesto Fitness bikini do 23 rokov

Réka Várady 5.miesto Fitness bikini do 23 rokov

Andrea Mészárosová 5.miesto Šport model nad 35 rokov

Ákos Horváth finálové umiestnenie Junior do 23 rokov

Roland Méhes prezentácia kategórie (nehodnotené) Mens Athletik

MAJSTROVSTVÁ SLOVENKA V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2020-2021 22.05. 2021 - Dunajská Streda

Zuzana Ckmelovicsová 1.miesto Šport model

Hanka Múková 1.miesto Fitness deti

Adriana Svédová 4.miesto Fitness bikini do 23 rokov

Anna Méhesová 4.miesto Fitness bikini do 162 cm

Attila László 4.miesto Mr. Physique do 180 cm

Orsolya Juhászová 6.miesto Fitness bikini do 170 cm

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2020

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Tóth Koloman 1. miesto (30 b.) Masters lII.

Malík Matej 2. miesto (9 b.) Mr. Physique

Benčat Boris 3. miesto (6 b.) Telesne postinutý

Diószegi Dušan 4. miesto (3 b.) Masters l.

 

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Sýkorová Jarmila 1. miesto (10 b.) Bikiny fitness

Chmelovicsová Zuzana 2. miesto (6 b.) Šport model

 

DETSKÉ KATEGÓRIE

Múková Hanka 1. miesto (6 b.) Fitness deti
 

NATURAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP- oktober. 24. 2020, Florence ITALY

Koloman Toth 1.miesto Men's Bodybuilding master over 60

Matej Malík 6.miesto Men’s Physique open medium

European Poverfit Natural Cup 2020– SANK- Vinične

Koloman Toth 1.miesto Masters nad 50 rokov

Hanka Múková 1.miesto Fitness deti

Zuzana Ckmelovicsová 1.miesto Šport model

Boris Benčat 1.miesto Muži telesne posatihnutý

Jarmila Sýkorová 2.miesto Bikini mamas

Jarmila Sýkorová 2.miesto Fitness bikini do 170 cm

Matej Malík 2.miesto Mr. Physique do 180cm

Dušan Diószegi 4.miesto Muži Naturálna kulturistika do 50 rokov

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2019

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Tóth Koloman 1. miesto (30 b.) Masters lII.

Malík Matej 2. miesto (26 b.) Mr. Physique

Dinka Tibor 3. miesto (8 b.) Kulturistika muži

Demian Ján 3. miesto (8 b.) Kulturistika muži

László Attila 4. miesto (5 b.) Mr. physique

Diószegi Dušan 5. miesto (3 b.) Masters I.

Chmelovics Peter 5. miesto (18 b.) Mr. physique

Jaroška Tomáš 5. miesto (3 b.) Classic physique

 

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Chmelovicsová Zuzana 1. miesto (66 b.) Šport model

Baloghová Hajnalka 2. miesto (15 b.) Šport model nad 35 rokov

Juhász Orsolya 3. miesto (7 b.) Bikini fitness

Mészáros Andrea 4. miesto (6 b.) Šport model nad 35 rokov

Múková Hanka 5. miesto (4 b.) Fitness deti

Kontás Erzsébet 6. miesto (1 b.) Šport model nad 164 cm

NATURAL OLYMPIA Las Vegas 2019

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 3.miesto Sport model-open

PNBA World Championships 2019 - Grécko - Atény

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto Sport model-open

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto Bikini Mamas

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY 2019 – INBA- Rumunsko- Bukurešť 26.10. 2019

Koloman Toth 1.miesto Masters nad 60 rokov

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto šport model do 164 cm + absolútna víťazka kaegórií Šport model

Matej Malík 5.miesto Mr. Physique do 178 cm

VICTORIA NATURAL CUP 2019 – SANK- Viničné, zo dňa 5.10. 2019

Koloman Toth 1.miesto Masters nad 60 rokov

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto šport model do 164 cm

HankaMuková, Zuzana Domianova Mukova 3.miesto Fitness deti 10 - 12 rokov

Andrea Mészáros 4.miesto šport Šport model do 164 cm

Andrea Mészáros 4.miesto Šport model nad 35 rokov

Matej Malík 3.miesto Mr. Physique do 180 cm

Tomáš Jaroška 4.miesto Classic Physique

Juhász Orsolya 6.miesto Fitness Bikini do 170 cm

Kontás Erzsébet 6.miesto Šport modell nad 164 cm

MAJSTROVSTVÁ SLOVENKA V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2019 v Michalovciach

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto šport model do 163 cm

Hajnalka Balogh 2.miesto šport model nad 35 rokov

Tibor Dinka 3.miestoMasters nad 40 rokov

Juhász Orsolya 4.miesto Fitness bikini do 170 cm

Michaela Ivánová 7.miesto Fitness bikini do 23 rokov, nad 164 cm

POWER FIT NATURAL CUP 2019 v Bratislave

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová absolútna víťazka šport modelky

Zuzana Laškaiová Chmelovicsová 1.miesto šport model do 163 cm

Hajnalka Balogh 2.miesto šport model nad 35 rokov

Attila László 2.miesto Mr. physique do 180 cm

Juhász Orsolya 4.miesto Fitness bikini do 170 cm

Dušan Diószegi 4.miesto Masters nad 40 rokov

Andras Kulcsar 7.miesto Muži nad 177 cm

Medzinárodné Majstrovstvá Českej republiky, Bruntál 2019

Ján Demian 1.miesto Kulturistika muži nad 180 cm

HODNOTENIE KLUBOV SANK v roku 2018

ARENA RELAX TEAM 2. miesto

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2018

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Tóth Koloman 1. miesto (107 b.) Masters lII.

Balkó Gabriel 2. miesto (32 b.) Mr. Physique

Vadkerti Roman 3. miesto (29 b.) Kulturistika muži

Židulják Dominik 4. miesto (27 b.) Kulturistika muži

Kočíšek Peter 5. miesto (18 b.) Kulturistika muži

Chmelovics Peter 5. miesto (18 b.) Mr. physique

Czucz Károly 6. miesto (13 b.) Mr. physique

Diószegi Dušan 7. miesto (12 b.) Masters I

Dinka Tibor 8. miesto (7 b.) Masters I

Cimbora Erik 9. miesto (8 b.) Masters I

Méhes Roland 9. miesto (4 b.) Masters I

Herold Robert 10. miesto (2 b.) Mr. physique

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Chmelovicsová Zuzana 1. miesto (37 b.) Šport model

Görcsová Veronika 2. miesto (28 b.) Fitness figúra

Múková Hanka 3. miesto (23 b.) Fitness deti

Ivaničová Dominika 4. miesto (8 b.) Fitness bikini

Mikócziová Ildikó 5. miesto (4 b.) Šport model

XXI. Natural OLYMPIA 2018 Las Vegas

Koloman Tóth 1.miesto Mens classic 60+ rokov

Koloman Tóth 2.miesto Grand masters

ŠPORTFESTIVAL 2018 Trenčín

Koloman Tóth 2.miesto Kulturistika muži

Zuzana Chmelovicsová 2.miesto Šport model

Hanka Múková 2.miesto Fitness deti 10 – 11 rokov

Tibor Dinka 5.miesto Kulturistika muži

Dominik Židulják 6.miesto Kulturistika muži

NBA EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2018 Tatabánya

Koloman Tóth 1.miesto Kulturistika Masters III. (60 + rokov)

Gabriel Balkó 2.miesto Mr. Physique nad 178 cm

Zuzana Chmelovicsová 3.miesto Šport model do 165 cm

Hanka Múková 4.miesto Fitness deti 10 – 11 rokov

Veronika Görcs 5.miesto Šport model nad 165 cm

Károly Czucz 5.miesto Mr. Physique nad 35 rokov

VICTORIA NATURAL CUP 2018 Viničné

Gabriel Balkó 1.miesto Mr. Physique nad 180 cm

Dominik Židulják 1.miesto Kulturistika dorast 15 – 18 rokov

Hanka Múková 1.miesto Fitness deti 8 – 10 rokov

Tibor Dinka 2.miesto Kulturistika Masters (nad 40 rokov)

Zuzana Chmelovicsová 3.miesto Šport model

Dominik Židulják 4.miesto Kulturistika junior

Veronika Görcs 6.miesto Šport model

Károly Czucz 6.miesto Mr. Physique nad 180 cm

Koloman Tóth 7.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V NATURáLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2018 Michalovce

Koloman Tóth 1.miesto Kulturistika Masters III. (60 – 70 rokov)

Peter Kočíšek 1.miesto Kulturistika Masters II. (50 – 60 rokov)

Peter Chmelovics 1.miesto Mr. physique nad 180 cm

Dominik Židulják 1.miesto Kulturistika dorast 15 – 18 rokov

Roman Vadkerti 3.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Dušan Diószegi, Veronika Görcs 3.miesto Zmiešané páry

Dominika Ivaničová 3.miesto Fitness bikini do 23 rokov, do 164 cm

Zuzana Chmelovicsová 3.miesto Šport model do 164 cm

Roman Vadkerti 4.miesto Kulturistika muži do 175 cm

Roland Méhes 5.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Ildikó Mikócziová 5.miesto Šport model nad 35 rokov

Dušan Diószegi 6.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Tomáš Melko 7.miesto Mr. physique do 23 rokov

Veronika Görcs 9.miesto Figúra nad 165 cm

NATURAL TROPHY 2018 Nové Zámky

Roman Vadkerti 1.miesto Kulturistika muži nad 172 cm

Zuzana Chmelovicsová 3.miesto Šport model do 163 cm

Veronika Görcs 3.miesto Figúra open

POWER FIT NATURAL CUP 2018 Bratislava

Gabriel Balkó 1.miesto Mr. physique do 186 cm

Peter Chmelovics 1.miesto Mr. physique nad 186 cm

Peter Kočíšek 1.miesto Kulturistika Masters II. (50 – 60 rokov)

Dominik Židulják 2.miesto Kulturistika dorast 15 – 18 rokov

Roman Vadkerti 2.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Erik Cimbora 3.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Roman Vadkerti 3.miesto Kulturistika muži do 177 cm

Veronika Görcs 4.miesto Figúra nad 165 cm

Dušan Diószegi 5.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Róbert Herold 5.miesto Mr. physique do 23 rokov

Dominika Ivaničová 7.miesto Fitness bikini do 23 rokov, do 165 cm

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2017

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Tóth Koloman 1.miesto (67 b:)Masters lI.

Bero René 2.miesto (61 b:) Kulturistika junior

Benčat Boris 3.miesto (23 b:) Telesne postihnutí

Virág Alexander 4.miesto (12 b:) Kulturistika muži

László Attila 5.miesto (9 b:) Mr. physique

Melko Tomáš 6.miesto (8 b:) Mr. physique

Méhes Roland 6.miesto (8 b:) Masters I

Molnár Bence 7.miesto (6 b:) Kulturistika junior

Diószegi Dušan 8.miesto (5 b:) Masters I

Melko Dominik 9.miesto (4 b:) Mr. physique

Takács Adrián 10.miesto (3 b:) Mr. physique

Apacs Matej 11.miesto (2 b:) Mr. physique

Mester Tomáš 12.miesto (1 b:) Kulturistika muži

 

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Koberecová Miroslava 1.miesto (28 b:) Fitness Bikini

Mészárosová Andrea 2.miesto (12 b:) Šport model

Meňhártová Eszter 3.miesto (10 b:) Fitness bikini

Sáha Katarína 3.miesto (10 b:) Šport model

Görcsová Veronika 3.miesto (10 b:) Fitness figúra

Matusová Oľga 4.miesto (2 b:) Šport model

Petőczová Renáta 4.miesto (2 b:) Fitness bikini

Ivaničová Dominika 4.miesto (2 b:) Fitness bikini

XX. Natural OLYMPIA 2017 Las Vegas

Koloman Tóth 2.miesto Grand masters

INBA European Championships 2017 Mostar

Koloman Tóth 1.miesto Kulturistika muži nad 60 rokov

Hungarian INBA Elite Tour 2017 Tatabánya

Boris Benčat 2.miesto Telesne postihnutí

Bence Molnár 4.miesto Kulturistika junior

Veronika Görcsová 5.miesto Fitness Figúra

Gabriel Balkó 11.miesto Mr. physique nad 180 cm

GRAND PRIX SLOVAKIA II. 2017 Nitra

Koloman Tóth 1.miesto Kulturistika Masters II.

Miroslava Koberecová 2.miesto Fitness bikini nad 167 cm

Dušan Diószegi 2.miesto Kulturistika Masters I.

Boris Benčat 3.miesto Telesne postihnutí

Veronika Görcsová 5.miesto Fitness Figúra nad 165 cm

Olga Matusová 5.miesto Šport model nad 165 cm

Bence Molnár 6.miesto Kulturistika junior nad 176 cm

Koloman Tóth 6.miesto Kulturistika muži do 175 cm

Dominika Ivaničová 6.miesto Fitness bikini do 163 cm

Dominika Ivaničová 6.miesto Fitness bikini do 23 rokov do 163 cm

Tomáš Melko 7.miesto Mr. physique do 23 rokov

Robert Herold 8.miesto Mr. physique do 23 rokov

Tomáš Melko 8.miesto Mr. physique do 182 cm

Gabriel Balkó 8.miesto Mr. physique nad 182 cm

Roland Palšovič 10.miesto Kulturistika dorast

MAJSTROVSTVÁ SVETA V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2017 Rimini Italy

René Bero 2.miesto Bodybuilding Junior

Miroslava Koberecová semifinálové umiestnenie Fitness Bikini

Veronika Görcs semifinálové umiestnenie Figúra

Katarína Sáha semifinálové umiestnenie Šport model

Petőcz Renáta semifinálové umiestnenie Fitness bikini

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2017 – SANK- Viničné

René Bero 1.miesto Kulturistika Junior nad 176 cm

Miroslava Koberecová 1.miesto Fitness Bikini nad 170 cm

René Bero 3.miesto Kulturistika muži nad 180 cm

Roland Méhes 3.miesto Masters muži 40 – 50 rokov

Boris Benčat 3.miesto Telesne postihnutí

Alexander Virag 3.miestoKulturistika muži do 180 cm

Andrea Mészáros 4.miestoŠport model do 163 cm

Andrea Mészáros 4.miestoŠport model nad 35 rokov

Attila László 4.miestoMr. Physique do 182 cm

Veronika Görcs 5.miesto Figúra nad 165 cm

Michal Kadoun 5.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Katarína Sáha 6.miesto Šport model do 168 cm

Petőcz Renáta 6.miesto bikini do 163 cm

Eszter Menyhártová 6.miesto Fitness bikini do 23 rokov, nad 164 cm

Eszter Menyhártová 6.miesto Fitness bikini do 170 cmcm

Jozef Veréb 7.miesto Masters muži 40 - 50 rokov

MEDIA 4 RENT NATURAL CUP 2017 Bratislava

René Bero 1.miesto Kulturistika Junior nad 176 cm

Miroslava Koberecová 2.miesto Fitness Bikini nad 176 cm

René Bero 2.miesto Kulturistika muži nad 180 cm

Veronika Görcs 3.miesto Figúra nad 165 cm

Boris Benčat 3.miesto Telesne postihnutí

Alexander Virag 3.miestoKulturistika muži do 180 cm

Tomas Mester 6.miesto Kulturistika muži do 174 cm

Petőcz Renáta 7.miesto bikini do 164 cm

Roland Pálfy 13.miesto Kulturistika muži do 174 cm

THERMA NATURAL CHAMPIONSHIP 2017 Dunajská Streda

Miroslava Koberecová 1.miestoFitness bikini nad 167 cm

Miroslava Koberecová Absolútna víťazka súťaže

Tomáš Melko 3.miesto Mr. Physique junior do 23 rokov

Tomáš Melko 3.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Katarína Sáha 3.miesto Šport model nad 166 cm

Eszter Menyhártová 4.miesto Fitness bikini nad 167 cm

Attila László 4.miesto Mr. Physique do 182 cm

Adrián Takács 4.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Eszter Menyhártová 4.miesto Fitness bikini junior do 23 rokov

Dominik Melko 5.miesto Mr. Physique junior do 23 rokov

Matej Apacs 5.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Dominik Melko 5.miesto Mr. Physique do 182 cm

Patrik Molnár 7.miesto Mr. Physique junior do 23 rokov

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2016

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Erős Ladislav 1.miesto (94 b:)Masters I.

Benčat Boris 2.miesto (74 b:) Telesne postihnutí

Kočíšek Peter 3.miesto (62 b:)Masters II

Chmelovics Peter 4.miesto (55 b:) Mr. physique nad 184 cm

Hartiník Andrej 5.miesto (32 b:) Mr. physique nad 184 cm

Vadkerti Igor 6.miesto (26 b:) Muži nad 180 cm

Diószegi Dušan 7.miesto (23 b:) Masters I

Csölle Patrik 8.miesto (6 b:) Junior do 178 cm

Csóka Dávid 9.miesto (5 b:) Mr. physique do 184 cm

Együd Peter 10.miesto (4 b:) Masters I

Dinka Tibor 11.miesto (4 b:) Masters I

Balkó Gabriel 11.miesto (2 b:) Mr. physique nad 184 cm

 

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Jávorková Scarlett 1.miesto (33 b:) Šport model nad 168 cm

Petőczová Renáta 2.miesto (16 b:) Fitness bikini do 164 cm

Dubeňová Miriam 3.miesto (15 b:)Fitness figura nad 35 rokov

Matusová Oľga 4.miesto (11 b:) Šport model nad do 168 cm

Libaiová Anastázia 5.miesto (10 b:) Fitness figura do 165 cm

Voleková Stanislava 6.miesto (9 b:) Fitness figura nad 165 cm

Koberecová Miriam 7.miesto (2 b:) Fitness bikini do 170 cm

EUROPEAN NATURAL BODYBUILDING AND FITNESS CHAMPIONSHIP 2016, Šamorín- Slovakia

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Scarlett Jávorková 3.miesto Šport model nad 168 cm

Ladislav Erős 3.miesto Muži do 180 cm

Petőcz Renáta 4.miesto Fitness bikini do 163 cm

OlgaMatus 5.miesto Šport model nad 168 cm

Ladislav Erős 5.miesto Masters muži I

Peter Együd 7.miesto Masters muži I

GRAND PRIX SLOVAKIA 2016 Nové Zámky

Ladislav Erős 1.miesto Masters muži I

Benčat Boris 1.miesto Telesne postihnutí

Scarlett Jávorková 2.miesto Šport model nad 168 cm

Dušan Diószegi 3.miesto Masters muži I

OlgaMatus 3.miesto Šport model nad 168 cm

Petőcz Renáta 3.miesto Fitness bikini do 163 cm

Ladislav Erős 3.miesto Muži do 180 cm

Peter Együd 4.miesto Masters muži I

Gábor Balkó 5.miesto Mr. physique nad 182 cm

Tibor Dinka 5.miesto Masters muži I

Tibor Dinka 5.miesto Muži do 175 cm

Peter Együd 6miesto Muži do 175 cm

Csóka Dávid 8.miesto Mr. physique do 182 cm

Szabolcs Kovács 9.miesto Mr. physique nad 182 cm

Matej Apacs 12.miesto Mr. physique nad 182 cm

GRAND PRIX HUNGARY 2016 Komárom

Benčat Boris 2miesto Telesne postihnutí

Dušan Diószegi 3.miesto Masters muži I

Csóka Dávid 4.miesto Mr. physique do 182 cm

Petőcz Renáta semifinálové umiestnenie Fitness bikini do 163 cm

Jančová Ildikó semifinálové umiestnenie Fitness bikini nad 168 cm

MS INBBA Budapest 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II

Benčat Boris 3.miesto Telesne postihnutí

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique PNBA

Igor Vadkerti 4.miesto Muži nad 180 cm

Peter Chmelovics 4.miesto Mr. physique nad 178 cm

Ladislav Erős 4.miesto Masters muži I

Scarlett Jávorková 6.miesto Šport model nad 178 cm

Ladislav Erős 7.miesto Muži do 180 cm

Anastazia Libaiová 10.miesto Fitness figura nad 35 r.

Dušan Diószegi 10.miesto Masters muži 40-45 r.

Anastazia Libaiová 14.miesto Fitness figura .

Csölle Patrik 17.miesto Junior

Andrej Hartiník 17.miesto Mr. physique nad 182 cm

GRAND PRIX OF HUNGARY, Szentlőrinc 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II

Ladislav Erős 1.miesto Masters muži I

Dušan Diózegi 2.miesto Masters muži I

Ladislav Erős 4.miesto Muži do 180 cm

Dušan Diószegi 10.miesto Muži do 175 cm

Majstrovstvá Slovenska, Kolárovo 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II

Andrej Hartiník 1.miesto Mr. Physique do 23 rokov

Benčat Boris 1.miesto Telesne postihnutí

Ladislav Erős 2.miesto Muži do 180 cm

Anastazia Libaiová 2.miesto Fitness figura do 165 cm

Ladislav Erős 2.miesto Masters muži I

Peter Chmelovics 2.miesto Mr. physique nad 182 cm

Igor Vadkerti 3.miesto Muži nad 180 cm

Andrej Hartiník 3.miesto Mr. physique nad 182 cm

Csölle Patrik 4.miesto Junior do 176 cm

Scarlett Jávorková 4.miesto Šport model nad 178 cm

Diószegi Dušan 4.miesto Masters muži I

Stanislava Voleková 4.miesto Fitness figura nad 165 cm

Miriam Dubeňová 4.miesto Fitness figura 35 – 45 rokov

Miriam Dubeňová 5.miesto Fitness figura nad 165 cm

Viktória Moravská 7.miesto Fitness figura do 165 cm

Andrea Mészáros 7.miesto Šport model 35 - 45 rokov

Olga Matusová 7.miesto Šport model nad 178 cm

Gabriel Balkó 9.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Jozef Veréb 9.miesto Masters muži I

Milan Alexander 12.miesto Muži do 175 cm

IRON GYM CUP 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II-III

Miriam Dubeňová 2.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Boris Benčat 2.miesto Telesne postihnutí

Ladislav Erős 2.miesto Muži do 180 cm

Ladislav Erős 3.miesto Masters muži I

Stanislava Voleková 4.miesto Fitness figura nad 165 cm

Viktória Moravská 8.miesto Fitness figura do 165 cm

Media4rent naturál cup

Andrej Hartinik 1.miesto Mr. physique do 23 rokov

Andrej Hartinik 1.miesto Mr. physique nad 182 cm

Peter Chmelovics 4.miesto Mr. physique nad 182 cm

Miroslava Koberecová 5.miesto Fitness bikini do 170 cm

Marek Fleischhacker 9.miesto Mr. physique do 23 rokov

Tomáš Melko 12.miesto Mr. physique do 23 rokov

NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SANK v roku 2015

ARENA RELAX TEAM

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SANK – INBA SLOVAKIA ZA ROK 2015

MUŽSKÉ KATEGÓRIE

Chmelovics Peter 1.miesto (44 b:) Mr. physique nad 184 cm

Együd Peter 2.miesto (36 b:) Masters I

Benčat Boris 3.miesto (36 b:)Telesne postihnutí

Kočíšek Peter 4.miesto (28 b:) Masters II

Diószegi Dušan 5.miesto (23 b:) Masters I

Csölle Patrik 6.miesto (22 b:) Junior do 178 cm

Méhes Roland 7.miesto (12 b:) Masters I

Kakalík Jozef 8.miesto (8 b:) Junior do 178 cm

Bero René 9.miesto (7 b:) Junior nad 178 cm

Both Daniel 10.miesto (5 b:) Junior nad 178 cm

Balkó Gabriel 11.miesto (2 b:) Junior nad 178 cm

Bambura Marek 11.miesto (2 b:) Dorast

 

ŽENSKÉ KATEGÓRIE

Libaiová Anastázia 1.miesto (32 b:) Fitness figura do 165 cm

Bodóová Anikó 2.miesto (14 b:) Fitness bikini do 170 cm

Jávorková Scarlet 3.miesto (13 b:) Šport model nad do 168 cm

Monozlayová Emese 4.miesto (12 b:) Šport model nad do 168 cm

Csöllei Natasa 5.miesto (10 b:) Fitness figura nad 35 rokov

Mészárosová Andrea 6.miesto (9 b:) Šport model nad 35 rokov

Petőczová Renáta 7.miesto (8 b:) Fitness bikini do 164 cm

Moravská Viktória 8.miesto (6 b:) Fitness figura nad 165 cm

Dubeňová Miriam 9.miesto (5 b:) Fitness figura nad 35 rokov

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY INBA Bologna 2015

Libaiová Anastázia 1.miesto Fitness figura

Csölle Patrik 3.miesto Junior

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique

Jávorková Scarlet 5.miesto Šport model

Diószegi Dušan 5.miesto Masters I

Bero René 7.miesto Junior nad 178 cm

Mészáros Andrea 8.miesto Šport model

Moravská Viktória 9.miestoFitness figura do 165 cm

VICTORIA NATURAL CUP Viničné 2015

Libaiová Anastázia 1.miesto Fitness figura do 165 cm

Csölle Patrik 1.miesto Junior do 178 cm

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Bero René 2.miesto Junior nad 178 cm

Mészáros Andrea 3.miesto Šport model nad 35 rokov

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique nad 180 cm

Both Daniel 4.miesto Junior nad 178 cm

Jávorková Scarlet 5.miesto Šport model nad do 168 cm

Diószegi Dušan 6.miesto Masters I

Mészáros Andrea 6.miesto Šport model do 168 cm

Fogas Zoltán 8.miesto Muži do 175 cm

Moravská Viktória 10.miesto Fitness figura do 165 cm

Rigo Marko 10.miesto Muži nad 180 cm

Grand Prix of Hungary, Tatabánya 2015

Peter Chmelovics 1.miesto Mr. physique nad 180 cm

Peter Kočíšek 1.miesto Masters II

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Peter Egyud 3.miesto Muži do 173 cm

Diószegi Dušan 3.miesto Masters I

Peter Egyud 4.miesto Masters I

Natasa Csöllei 6.miestoFitness figura do 163 cm

Natasa Csöllei 6.miesto Ms. physique

Miriam Dubeňová 10.miesto Fitness figura do 163 cm

Diószegi Dušan 12.miesto Muži novice do 176 cm

Medzinárodné Majstrovstvá ČR 2015

Peter Kočíšek 1.miesto Masters II

Peter Egyud 3.miesto Masters I

Peter Egyud 4.miesto Muži do 175 cm

Majstrovstvá Slovenska, Slovenský Grob 2015

Roland Méhes 1.miesto Masters I

Peter Kočíšek 1.miesto Masters II

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Peter Egyud 3.miesto Masters I

Emese Monozlayová 3.miesto Ms. physique

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique nad 184 cm

Anikó Bodóová 4.miesto Fitness bikini do 170 cm

Peter Egyud 4.miesto Muži do 175 cm

Diószegi Dušan 4.miesto Masters I

Jozef Kakalik 5.miesto Junior do 178 cm

Gabriel Balkó 6.miesto Mr. physique nad 184 cm

Marek Bambura 6.miesto Dorast

Viktória Moravská 6.miesto Fitness figura nad 165 cm

Miriam Dubeňová 6.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Csöllei Natasa 7.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Renáta Petőczová 9.miesto Fitness bikini do 164 cm

Miroslava Koberecová 9.miesto Šport model nad 168 cm

Andrea Haringová 10.miesto Fitness bikini nad 170 cm

Jana Vajdová 10 10.miesto Fitness bikini do 164 cm

Katarína Hozáková 14.miesto Fitness bikini nad 170 cm

Katarína Koprdová 14 14.miesto Fitness bikini do 164 cm

Miss natural Bratislava

Viktória Moravská 3.miesto Fitness figura

Csöllei Natasa 3.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Renáta Petőczová 4.miesto Fitness bikini do 164 cm

Emese Monozlayová 4.miesto Ms. physique

Miriam Dubeňová 4.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Jana Vajdová 8.miesto Šport model do 164 cm

Miroslava Koberecová 8.miesto Šport model nad 170 cm

Miriam Dubeňová 10.miesto Fitness figura

IRON GYM 2015 Zvolen

Chmelovics Peter 1.miesto Mr. physique

Benčat Boris 1.miesto Telesne postihnutí

Kakalik Jozef 3.miesto Junior

Natursport.cz BEAUTY & FITNESS CUP 2015 v Prahe

Anikó Bodóová 1.miesto bikini fitnes

Petőczová Renata 4.miesto bikini fitnes

ME INBA EUROPE 2014 V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS - ČR - KARLOVE VARY

Kočíšek Peter 1.miesto masters II

Benčat Boris 1.miesto telesne postihnutí

Tóth Koloman 2.miesto masters II

Vadkerti Igor 4.miesto muži nad 180 cm

Szabová Tünde 4.miesto fitness bikiny nad 167 cm

Diószegi Dušan 5.miesto masters I

Szabová Tünde 6.miestosport model nad 167 cm

Moravská Viktória 8.miesto fitness figúra

Hozáková Katarína semifinálové umiestnenie fitness bikiny nad 167 cm

Moravská Viktória semifinálové umiestnenie fitness figúra

KOMÁRNO GRAND PRIX V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2014

Tóth Koloman 1.miesto masters II

Benčat Boris 1.miesto telesne postihnutí

Kočíšek Peter 2.miesto masters II

Čontošová Svetlana 2.miesto Ms. physique

Vadkerti Igor 3.miesto muži nad 180 cm

Rigo Marko 3.miesto muži do 180 cm

Bodóová Anikó 4.miesto fitness bikiny nad 167 cm

Petőczová Renáta 5.miesto fitness bikiny do 167 cm

Diószegi Dušan 5.miesto masters I

Dubeňová Miriam 5.miesto Ms. physique

Moravská Viktória 6.miesto fitness figúra

Szabová Tünde 6.miesto fitness bikiny nad 167 cm

Berkeš Balázs 7.miesto junior

Hegedűs Henrich 10.miesto junior

Hozáková Katarína 12.miesto fitness bikiny nad 167 cm[center][center]

AVITA BEAUTY & FITNESS CUP 2014 v Prahe

Anikó Bodóová 2.miesto bikini fitnes

Szabóová Tünde finálové umiestnenie bikini fitnes

Petőczová Renata finálové umiestnenie bikini fitnes

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS UIBBN 2014 Andenne Belgicko

Peter Kočíšek 1.miesto masters II

Csöllei Eugen 4.miesto masters I. do 75 kg

Viktoria Moravská 5.miesto ženy nad 52 kg

Čontošová Svetlana 6.miesto ženy do 52 kg

GRAND PRIX O POHÁR PREDSEDU PSK PREŠOV 2014

Peter Kočíšek 1.miesto masters II.

Szabóová Tünde 1.miesto šport Model nad 170cm

Eugen Csöllei 1.miesto masters I.

Anikó Bodóová 2.miesto šport Model do 170cm

Jozef Kakalík 2.miesto dorast

Peter Együd 2.miesto masters I.

Viktoria Moravská 2.miesto šport figúra

Miriam Dubeňová 3.miesto fitness lady

Patrícia Kulková 4.miesto šport figúra

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR v naturálnej kulturistike a fintess SERED 2014

Peter Kočíšek 1.miesto masters II.

Svetlana Čontošová 1.miesto fitness lady

Szabóová Tünde 1.miesto šport Model nad 170cm

Anikó Bodóová 1.miesto šport Model do 170cm

Jozef Kakalík 1.miesto dorast

Koloman Tóth 2.miesto masters II.

Eugen Csöllei 2.miesto masters I.

Peter Együd 3.miesto masters I.

Gábor Balko 3.miesto muži nad 180 cm

Viktoria Moravská 3.miesto šport figúra

Miriam Dubeňová 4.miesto fitness lady

Patrícia Kulková 4.miesto šport figúra

Miroslav Ivan bc.i 6.miesto masters I.

NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SSNKF v roku 2013

ARENA RELAX TEAM

Ladies Gym cup 2014 Martin

Szabóová Tünde Absolútna víťazka LADIES GYM CUP 2014

Szabóová Tünde 2.miesto bikini fitnes nad 170 cm

DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SSNKF ZA ROK 2013

Koloman Tóth 1.miesto (90 b:) Masters II

Őszi Denisza 1.miesto (85 b:) Šport Figúra

Vadkerti Roman 1.miesto (42 b:) Muži do 180 cm

Bero René 1.miesto (26 b:) Dorast

Vadkerti Igor 2.miesto (38 b:) Muži nad 180 cm

Csöllei Eugen 2.miesto (19 b:) Masters I

Kulková Patrícia 2.miesto (25 b:) Šport Figúra

Méhes Roland 3.miesto (20 b:) Muži nad 180 cm

Együd Peter 4.miesto (11 b:) Masters I

Soós Attila 4.miesto (12 b:) Junior

Májovský Juraj 5.miesto (7 b:) Dorast

Bodóová Anikó 6.miesto (6 b:) Fitness Model do 170 cm

Csölleiová Nataša 6.miesto (8 b:) Fitness Ladys

Szabóová Tünde 6.miesto (6 b:) Fitness Model nad 170 cm

Doničová Angelika 7.miesto (2 b:) Fitness Model do 170 cm

Matkovičová Anita 8.miesto (4 b:) Fitness Model nad 170 cm

Saláthová Erika 9.miesto (3 b:) Šport Figúra

Čontošová Svetlana 9.miesto (4 b:) Fitness Ladys

Balkó Gabriel 9.miesto (2 b:) Muži nad 180 cm

Čontošová Svetlana 10.miesto (2 b:) Šport Figúra

Rigo Marko 10.miesto (2 b:) Muži do 180 cm

Csémi Pavol 11.miesto (1 b:) Muži do 180 cm

NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SSNKF v roku 2013

ARENA RELAX TEAM

WORLD CHAMPIONSHIPS UIBBN 2013 Paris in France

Koloman Tóth 1.miesto masters +50 r.

Roman Vadkerti 2.miesto muži nad -75 kg

Öszi Denisa- 1.miesto bodyform

Grand Pprix o Pohár Primátora Mesta Kežmarok 2013

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Roman Vadkerti 1.miesto muži do 180 cm

Denisza Őszi 1.miesto šport figúra

René Bero 1.miesto dorast

Juraj Májovský 3.miesto dorast

Anikó Bodóová 3.miesto Šport Model do 170cm

Anita Matkovičová 3.miesto Šport Model nad 170cm

Nataša Csöllei 4.miesto fitness lady

Roman Vadkerti ABSOLÚTNY VÍŤAZ MUŽSKÝCH KATEGÓRIÍ

SCITEC NUTRITION NATURAL CUP 2013 Dunajská Streda

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Roman Vadkerti 1.miesto muži do 180 cm

Denisza Őszi 1.miesto šport figúra

Tünde Szabová 1.miesto Šport Model nad 170cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Nataša Csöllei 2.miesto fitness lady

René Bero 2.miesto dorast

Juraj Májovský 4.miesto dorast

Erika Saláthová 4.miesto šport figúra

Marko Rigo 5.miesto muži do 180 cm

Gabriel Balkó 5.miesto muži nad 180 cm

Anikó Bodóová 5.miesto Šport Model do 170cm

Pavol Csémi 6.miesto muži do 180 cm

Patrícia Kulková 7.miesto šport figúra

Linda Kováčová 9.miesto Šport Model do 170cm

Bernadett Saláthová 10.miesto Šport Model do 170cm

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu

INBA Országos Bajnokság és Nemzetközi Kupa 2013

Tóth Koloman 1.miesto masters II

Tóth Koloman 1.miesto masters I

Csöllei Eugen 2.miesto masters I

Čontošová Svetlana 5.miesto fitness figura

Együd Peter 6.miesto masters I

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS UIBBN 2013 Bussolengo Taliansko

Tóth Koloman 1.miesto masters II

Kulková Patrícia 1.miesto junior

Öszi Denisa- 1.miesto bodyform

Vadkerti Igor 2.miesto muži nad 80 kg

Čontošová Svetlana, Poláček Miroslav 5.miesto páry

Soós Attila 5.miesto junior

Csöllei Eugen 6.miesto masters I. do 75 kg

Együd Peter 7.miesto masters I. do 75 kg

Čontošová Svetlana 8.miesto ženy do 52 kg

Méhes Roland 9.miesto muži. do 80 kg

VEĽKÁ CENA NITRY v naturálnej kulturistike a fintess 2013

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Igor Vadkerti 1.miesto muži nad 180 cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Eugen Csöllei 2.miesto masters I.

Denisza Őszi 2.miesto šport figúra

Svetlana Čontošová 2.miesto fitness lady

René Bero 2.miesto dorast

Peter Együd 4.miesto masters I.

Attila Soós 5.miesto junior

Angelika Doničová 5.miesto Šport Model do 170cm

Patrícia Kulková 6.miesto šport figúra

Anna Méhesová 11.miesto Šport Model do 170cm

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR v naturálnej kulturistike a fintess SENICA 2013

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Igor Vadkerti 1.miesto muži nad 180 cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Eugen Csöllei 2.miesto masters I.

Denisza Őszi 2.miesto šport figúra

Svetlana Čontošová 2.miesto fitness lady

Peter Együd 3.miesto masters I.

Attila Soós 5.miesto junior

Angelika Doničová 5.miesto Šport Model do 170cm

Patrícia Kulková 6.miesto šport figúra

Anna Méhesová 11.miesto Šport Model do 170cm

NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SSNKF v roku 2012

ARENA RELAX TEAM

WORLD CHAMPIONSHIPS UIBBN 2012 Martin in Slovakia

Koloman Tóth 1.miesto masters

Erika Puková 2.miesto ženy do 52 kg

Igor Vadkerti a Petra Hudecová 2.miesto páry

Igor Vadkerti 3.miesto muži nad 80 kg

Peter Együd 4.miesto masters I. do 75 kg

Attila Soós 6.miesto junior

Grand Prix o Pohár Primátora Mesta Kežmarok 2012

Igor Vadkerti 2.miesto muži nad 180 cm

Erika Puková 2.miesto fitnes figura

Peter Együd 2.miesto masters I

Svetlana Čtošoná 2.miesto fitnes lady

Tünde Szabová 3.miesto šport Model nad 170 cm

Roland Sipos 3.miesto dorast

Juraj Májovsky 4.miesto dorast

Attila Soós 4.miesto junior

Roland Méhes 4.miesto muži nad 180 cm

Anita Matkovičová 6.miesto Šport Model nad 170cm

Bernadett Saláthová 11.miesto Šport Model do 170cm

INBA NATURAL OLYMPIA 2012 - Reno USA

Koloman Tóth 1.miesto Masters 2

INBA- EUROPE CHAMPIONSHIP 2012 - Tatabánya

Koloman Tóth 1.miesto Masters 2

Koloman Tóth 2.miesto Masters 1

Roland Méhes a Anita Matkovičová 5.miesto Páry

Roland Méhes 6.miesto muži nad 180 cm

Tünde Szabová 7.miesto fitness model nad 170cm

EUROPEAN CHAMPIONSHIP UIBBN 2012- Sitgets Španielsko

Igor Vadkerti 2.miesto muži 80-85 kg

Denisa Ősziová 3.miesto fitness

Csölei Natasa 5.miesto ženy

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE MUŽOV A FITNESS ŽIEN-2012 Dunajská Streda

Igor Vadkerti 1.miesto muži nad 180 cm

Denisa Ősziová 3.miesto fitness model do 170 cm

Bernadett Saláthová 3.miesto fitness model do 170 cm

Csöllei Natasa 4.miesto fitnes figura

Alexander Milan 5.miesto muži do 174 cm

Veronika Kissová 8.miesto fitness model do 170 cm

Lukáš Mandák 8.miesto muži nad 180 cm

Földes Gyöngyi 9.miesto fitnes figura

Pavel Csémi 13.miesto muži do 180 cm

WORLD CHAMPIONSHIPS UIBBN 2011 Schio in Italy

Roland Méhes 7.miesto Men -80 kg

NAC Baltic championships 2011

Csöllei Natasa 1.miesto Ms.figura

Veronika Kissová 4.miesto Ms. Model

Anita Matkovičová 5.miesto Ms. Model

Roland Méhes 5.miesto Men Athletic

Csöllei Eugen 6.miesto Men Athletic

Grand Pprix o Pohár Primátora Mesta Kežmarok 2011

Csöllei Eugen 1.miesto muži do 174 cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Csöllei Natasa 2.miesto fitnes figura

Erika Saláthová 3.miesto fitnes figura

Pavel Csémi 5.miesto muži do 180 cm

Anita Matkovičová 6.miesto Šport Model

Bernadett Saláthová 7.miesto Šport Model

Veronika Kissová 8.miesto Šport Model

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu

Aminostar Natural Cup 2011- Karlovy Vary

Csöllei Eugen 5.miesto muži do 177 cm

Csöllei Natasa 6.miesto fitnes figura

EUROPEAN CHAMPIONSHIP UIBBN 2011- Dinant Belgicko

Roman Vadkerti 3.miesto muži do 80 kg

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 3. ročník Victoria natural cup 2011

Roman Vadkerti 1.miesto muži do 180 cm

Igor Vadkerti 2.miesto muži nad 180 cm

Csöllei Natasa 2.miesto fitnes figura

Csöllei Eugen 3.miesto muži do 174 cm

Bernadett Saláthová 4.miesto Šport Model do 170 cm

Vanda Patasi 5.miesto Šport Model do 170 cm

Zoran Polimac 6.miesto junior

Aminostar mezinárodní MČR 2011Třinec

Csöllei Natasa 5.miesto fitnes figura do 164 cm

Csöllei Eugen 7.miesto muži do 174 cm

Földes Gyöngyi 8.miesto fitnes figura nad 164 cm

AMINOSTAR NATURAL CUP 2010 - Mikulov (Česká republika)

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

BANSKOBYSTRICKÁ GRAND PRIX 5. ročník

Roland Méhes 1.miesto muži nad 180 cm

Lukáš Mandák 5.miesto muži nad 180 cm

Andrea Fitosová 5.miesto Šport Model nad 170 cm

Andrea Fitosová 2.miesto ženy nováčik OPEN kategória

ŽITNOSTROVSKÝ POHÁR 2010 II. ročník - Dunajská Streda

Erika Saláthová 3.miesto fitnes figura

Lukáš Mandák 4.miesto muži nad 180 cm

Andrea Fitosová 4.miesto Šport Model nad 170 cm

INBA- EUROPE CHAMPIONSHIP 2010 - Milano

Angelika Jánoskeáková 4.miesto fitness model nad 170cm

Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska, Senica 2010

Igor Vadkerti 2.miesto muži nad 180 cm

Roland Mehes 4.miesto muži nad 180 cm

Angelika Janosdeáková 4.miesto Šport Model nad 170 cm

Csöllei Eugen 6.miesto muži do 174 cm

Csöllei Natasa 7.miesto fitnes figura

Michal Liška 7.miesto dorast

VICTORIA NATURAL CUP 2010 Veľký Grob

Roland Mehes 4.miesto muži nad 180 cm

Csöllei Natasa 5.miesto fitnes figura

Csöllei Eugen 6.miesto muži do 174 cm

Michal Liška 7.miesto dorast

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu

FAME - AMINOSTAR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2009 - KARLOVE VARY

Csöllei Natasa 7.miesto fitnes figura

ŽITNOOSTROVSKÝ POHÁR ARENA RELAX NATURAL CUP 2009 Dunajská Streda

Csöllei Natasa 3.miesto fitnes figura

Fölges Gyöngyi 7.miesto fitnes figura

Linda Ďurovská 7.miesto šport model

Bögi Viktor 8.miesto muži nad 180 cm

NATURAL CUP 2009 - PŘEROV

Csöllei Natasa 6.miesto fitnes figura

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2009 MICHALOVCE

Roland Bertók 3.miesto dorast

Roland Méhes 4.miesto muži nad 180 cm

Monika Vlcsková 5.miesto šport model

Csöllei Natasa 6.miesto fitnes figura

Csöllei Eugen 7.miesto muži do 174 cm

Bögi Viktor 9.miesto muži nad 180 cm

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu

VICTORIA NATURAL CUP 2009 Veľký Grob

Roland Bertók 2.miesto dorast nováčik

Csöllei Natasa 4.miesto fitnes figura

Monika Vlcsková 4.miesto šport model

Csöllei Eugen 4.miesto muži nováčik

Santur Zoltan 6.miesto dorast nováčik

AMINOSTAR MEDZINÁRODNÉ MČR 2009 České Budejovice

Bögi Viktor 9.miesto muži nad 180 cm

AMINOSTAR CUP Banska Bystrica 2008

Csöllei Natasa 4.miesto fitnes figura

Marika Véghová 7.miesto fitnes figura

ing.Roland Méhes 7.miesto muži nad 177 cm

Bögi Viktor 9.miesto muži nad 177 cm

Robert Kováčik 13.miesto muži do 177 cm

GP Senica 2008

Robert Kováčik 5.miesto muži do 177 cm

ing.Roland Méhes 6.miesto muži nad 177 cm

Marika Véghová 6.miesto fitnes figura