Naše výsledky - Arenateam
 
Hlavné menu
· Domov
· Videa
Spolupracujeme



















Naše výsledky
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V NATURáLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2018 Michalovve

Koloman Tóth  1.miesto Kulturistika Masters III. (60 – 70 rokov)

Peter Kočíšek 1.miesto Kulturistika Masters II. (50 – 60 rokov)

Peter Chmelovics  1.miesto Mr. physique nad 180 cm

Dominik Židulják 1.miesto Kulturistika dorast 15 – 18 rokov

Roman Vadkerti 3.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Dušan Diószegi, Veronika Görcs 3.miesto Zmiešané páry

Dominika Ivaničová  3.miesto Fitness bikini do 23 rokov, do 164 cm

Zuzana Chmelovicsová  3.miesto Šport model do 164 cm

Roman Vadkerti 4.miesto Kulturistika muži do 175 cm

Roland Méhes 5.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Ildikó Mikócziová   5.miesto Šport model nad 35 rokov

Dušan Diószegi   6.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Tomáš Melko  7.miesto Mr. physique do 23 rokov

Veronika Görcs 9.miesto Figúra nad 165 cm



NATURAL TROPHY 2018 Nové Zámky

Roman Vadkerti  1.miesto Kulturistika muži nad 172 cm

Zuzana Chmelovicsová  3.miesto Šport model do 163 cm

Veronika Görcs  3.miesto Figúra open


POWER FIT NATURAL CUP 2018 Bratislava

Gabriel Balkó  1.miesto Mr. physique do 186 cm

Peter Chmelovics  1.miesto Mr. physique nad 186 cm

Peter Kočíšek  1.miesto Kulturistika Masters II. (50 – 60 rokov)

Dominik Židulják 2.miesto Kulturistika dorast 15 – 18 rokov

Roman Vadkerti 2.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Erik Cimbora  3.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Roman Vadkerti 3.miesto Kulturistika muži do 177 cm

Veronika Görcs 4.miesto Figúra nad 165 cm

Dušan Diószegi  5.miesto Kulturistika Masters I. (40 – 50 rokov)

Róbert Herold 5.miesto Mr. physique do 23 rokov

Dominika Ivaničová  7.miesto  Fitness bikini do 23 rokov, do 165 cm



DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA
SANKINBA SLOVAKIA
ZA ROK 2016

MUŽSKÉ KATEGÓRIE


Tóth Koloman 1.miesto (67 b:)Masters lI.

Bero René 2.miesto (61 b:) Kulturistika junior

Benčat Boris 3.miesto (23 b:) Telesne postihnutí

Virág Alexander 4.miesto (12 b:) Kulturistika muži

László Attila 5.miesto (9 b:) Mr. physique

Melko Tomáš 6.miesto (8 b:) Mr. physique

Méhes Roland 6.miesto (8 b:) Masters I

Molnár Bence 7.miesto (6 b:) Kulturistika junior

Diószegi Dušan 8.miesto (5 b:) Masters I

Melko Dominik 9.miesto (4 b:) Mr. physique

Takács Adrián 10.miesto (3 b:) Mr. physique

Apacs Matej 11.miesto (2 b:) Mr. physique

Mester Tomáš 12.miesto (1 b:) Kulturistika muži


ŽENSKÉ KATEGÓRIE


Koberecová Miroslava 1.miesto (28 b:) Fitness Bikini

Mészárosová Andrea 2.miesto (12 b:) Šport model

Meňhártová Eszter 3.miesto (10 b:) Fitness bikini

Sáha Katarína 3.miesto (10 b:) Šport model

Görcsová Veronika 3.miesto (10 b:) Fitness figúra

Matusová Oľga 4.miesto (2 b:) Šport model

Petőczová Renáta 4.miesto (2 b:) Fitness bikini

Ivaničová Dominika 4.miesto (2 b:) Fitness bikini



XX. Natural OLYMPIA 2017 Las Vegas

Koloman Tóth 2.miesto Grand masters


INBA European Championships 2017 Mostar

Koloman Tóth 1.miesto Kulturistika muži nad 60 rokov



Hungarian INBA Elite Tour 2017 Tatabánya

Boris Benčat 2.miesto Telesne postihnutí

Bence Molnár  4.miesto Kulturistika junior

Veronika Görcsová 5.miesto Fitness Figúra

Gabriel Balkó  11.miesto Mr. physique nad 180 cm


GRAND PRIX SLOVAKIA II. 2017 Nitra

Koloman Tóth 1.miesto Kulturistika Masters II.

Miroslava Koberecová  2.miesto Fitness bikini nad 167 cm

Dušan Diószegi  2.miesto Kulturistika Masters I.

Boris Benčat  3.miesto Telesne postihnutí

Veronika Görcsová  5.miesto Fitness Figúra nad 165 cm

Olga Matusová  5.miesto Šport model nad 165 cm

Bence Molnár  6.miesto Kulturistika junior nad 176 cm

Koloman Tóth 6.miesto Kulturistika muži do 175 cm

Dominika Ivaničová  6.miesto Fitness bikini do 163 cm

Dominika Ivaničová 6.miesto Fitness bikini do 23 rokov do 163 cm

Tomáš Melko 7.miesto Mr. physique do 23 rokov

Robert Herold  8.miesto Mr. physique do 23 rokov

Tomáš Melko  8.miesto Mr. physique do 182 cm

Gabriel Balkó 8.miesto Mr. physique nad 182 cm

Roland Palšovič 10.miesto Kulturistika dorast



MAJSTROVSTVÁ SVETA V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2017 Rimini Italy

René Bero 2.miesto Bodybuilding Junior

Miroslava Koberecová semifinálové umiestnenie Fitness Bikini

Veronika Görcs  semifinálové umiestnenie  Figúra

Katarína Sáha semifinálové umiestnenie  Šport model

Petőcz Renáta  semifinálové umiestnenie  Fitness bikini


MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2017 – SANK- Viničné

René Bero 1.miesto Kulturistika Junior nad 176 cm

Miroslava Koberecová 1.miesto Fitness Bikini nad 170 cm

René Bero 3.miesto Kulturistika muži nad 180 cm

Roland Méhes 3.miesto  Masters muži 40 – 50 rokov

Boris Benčat 3.miesto Telesne postihnutí

Alexander Virag 3.miestoKulturistika muži do 180 cm

Andrea Mészáros  4.miestoŠport model do 163 cm

Andrea Mészáros  4.miestoŠport model nad 35 rokov

Attila László 4.miestoMr. Physique do 182 cm

Veronika Görcs 5.miesto Figúra nad 165 cm

Michal Kadoun 5.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Katarína Sáha 6.miesto Šport model do 168 cm

Petőcz Renáta 6.miesto bikini do 163 cm

Eszter Menyhártová 6.miesto Fitness bikini do 23 rokov, nad 164 cm

Eszter Menyhártová 6.miesto Fitness bikini do 170 cmcm

Jozef Veréb 7.miesto Masters muži 40 - 50 rokov


MEDIA 4 RENT NATURAL CUP 2017 Bratislava

René Bero 1.miesto Kulturistika Junior nad 176 cm

Miroslava Koberecová 2.miesto Fitness Bikini nad 176 cm

René Bero 2.miesto Kulturistika muži nad 180 cm

Veronika Görcs 3.miesto Figúra nad 165 cm

Boris Benčat 3.miesto Telesne postihnutí

Alexander Virag 3.miestoKulturistika muži do 180 cm

Tomas Mester 6.miesto Kulturistika muži do 174 cm

Petőcz Renáta 7.miesto bikini do 164 cm

Roland Pálfy 13.miesto Kulturistika muži do 174 cm



THERMA NATURAL CHAMPIONSHIP 2017 Dunajská Streda

Miroslava Koberecová  1.miestoFitness bikini nad 167 cm

Miroslava Koberecová   Absolútna víťazka súťaže

Tomáš Melko  3.miesto Mr. Physique junior do 23 rokov

Tomáš Melko 3.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Katarína Sáha 3.miesto  Šport model nad 166 cm

Eszter Menyhártová 4.miesto Fitness bikini nad 167 cm

Attila László 4.miesto Mr. Physique do 182 cm

Adrián Takács  4.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Eszter Menyhártová 4.miesto  Fitness bikini junior do 23 rokov

Dominik Melko 5.miesto Mr. Physique junior do 23 rokov

Matej Apacs  5.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Dominik Melko  5.miesto Mr. Physique do 182 cm

Patrik Molnár 7.miesto Mr. Physique junior do 23 rokov



DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA
SANKINBA SLOVAKIA
ZA ROK 2016

MUŽSKÉ KATEGÓRIE


Erős Ladislav 1.miesto (94 b:)Masters I.

Benčat Boris 2.miesto (74 b:) Telesne postihnutí

Kočíšek Peter 3.miesto (62 b:)Masters II

Chmelovics Peter 4.miesto (55 b:) Mr. physique nad 184 cm

Hartiník Andrej 5.miesto (32 b:) Mr. physique nad 184 cm

Vadkerti Igor 6.miesto (26 b:) Muži nad 180 cm

Diószegi Dušan 7.miesto (23 b:) Masters I

Csölle Patrik 8.miesto (6 b:) Junior do 178 cm

Csóka Dávid 9.miesto (5 b:) Mr. physique do 184 cm

Együd Peter 10.miesto (4 b:) Masters I

Dinka Tibor 11.miesto (4 b:) Masters I

Balkó Gabriel 11.miesto (2 b:) Mr. physique nad 184 cm


ŽENSKÉ KATEGÓRIE


Jávorková Scarlett 1.miesto (33 b:) Šport model nad 168 cm

Petőczová Renáta 2.miesto (16 b:) Fitness bikini do 164 cm

Dubeňová Miriam 3.miesto (15 b:)Fitness figura nad 35 rokov

Matusová Oľga 4.miesto (11 b:) Šport model nad do 168 cm

Libaiová Anastázia 5.miesto (10 b:) Fitness figura do 165 cm

Voleková Stanislava 6.miesto (9 b:) Fitness figura nad 165 cm

Koberecová Miriam 7.miesto (2 b:) Fitness bikini do 170 cm




EUROPEAN NATURAL BODYBUILDING AND FITNESS CHAMPIONSHIP 2016, Šamorín- Slovakia

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Scarlett Jávorková 3.miesto Šport model nad 168 cm

Ladislav Erős 3.miesto Muži do 180 cm

Petőcz Renáta  4.miesto Fitness bikini do 163 cm

OlgaMatus 5.miesto Šport model nad 168 cm

Ladislav Erős 5.miesto Masters muži I

Peter Együd 7.miesto Masters muži I



GRAND PRIX SLOVAKIA 2016 Nové Zámky

Ladislav Erős 1.miesto Masters muži I

Benčat Boris 1.miesto Telesne postihnutí

Scarlett Jávorková 2.miesto Šport model nad 168 cm

Dušan Diószegi 3.miesto Masters muži I

OlgaMatus 3.miesto Šport model nad 168 cm

Petőcz Renáta 3.miesto Fitness bikini do 163 cm

Ladislav Erős 3.miesto Muži do 180 cm

Peter Együd 4.miesto Masters muži I

Gábor Balkó 5.miesto Mr. physique nad 182 cm

Tibor Dinka 5.miesto Masters muži I

Tibor Dinka 5.miesto Muži do 175 cm

Peter Együd 6miesto Muži do 175 cm

Csóka Dávid 8.miesto Mr. physique do 182 cm

Szabolcs Kovács 9.miesto Mr. physique nad 182 cm

Matej Apacs 12.miesto Mr. physique nad 182 cm



GRAND PRIX HUNGARY 2016 Komárom

Benčat Boris 2miesto Telesne postihnutí

Dušan Diószegi 3.miesto Masters muži I

Csóka Dávid 4.miesto  Mr. physique do 182 cm

Petőcz Renáta  semifinálové umiestnenie Fitness bikini do 163 cm

Jančová Ildikó semifinálové umiestnenie  Fitness bikini nad 168 cm



MS INBBA Budapest 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II

Benčat Boris 3.miesto Telesne postihnutí

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique PNBA

Igor Vadkerti 4.miesto Muži nad 180 cm

Peter Chmelovics 4.miesto Mr. physique nad 178 cm

Ladislav Erős 4.miesto Masters muži I

Scarlett Jávorková 6.miesto Šport model nad 178 cm

Ladislav Erős 7.miesto Muži do 180 cm

Anastazia Libaiová 10.miesto Fitness figura nad 35 r.

Dušan Diószegi 10.miesto  Masters muži 40-45 r.

Anastazia Libaiová  14.miesto Fitness figura .

Csölle Patrik 17.miesto Junior

Andrej Hartiník  17.miesto Mr. physique nad 182 cm



GRAND PRIX OF HUNGARY, Szentlőrinc 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II

Ladislav Erős  1.miesto Masters muži I

Dušan Diózegi 2.miesto Masters muži I

Ladislav Erős 4.miesto Muži do 180 cm

Dušan Diószegi  10.miesto  Muži do 175 cm


Majstrovstvá Slovenska, Kolárovo 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II

Andrej Hartiník 1.miesto Mr. Physique do 23 rokov

Benčat Boris 1.miesto Telesne postihnutí

Ladislav Erős 2.miesto Muži do 180 cm

Anastazia Libaiová 2.miesto Fitness figura do 165 cm

Ladislav Erős 2.miesto Masters muži I

Peter Chmelovics 2.miesto Mr. physique nad 182 cm

Igor Vadkerti 3.miesto Muži nad 180 cm

Andrej Hartiník 3.miesto Mr. physique nad 182 cm

Csölle Patrik 4.miesto Junior do 176 cm

Scarlett Jávorková 4.miesto Šport model nad 178 cm

Diószegi Dušan 4.miesto Masters muži I

Stanislava Voleková 4.miesto Fitness figura nad 165 cm

Miriam Dubeňová 4.miesto Fitness figura 35 – 45 rokov

Miriam Dubeňová 5.miesto Fitness figura nad 165 cm

Viktória Moravská 7.miesto Fitness figura do 165 cm

Andrea Mészáros 7.miesto Šport model 35 - 45 rokov

Olga Matusová 7.miesto Šport model nad 178 cm

Gabriel Balkó 9.miesto Mr. Physique nad 182 cm

Jozef Veréb 9.miesto Masters muži I

Milan Alexander 12.miesto Muži do 175 cm


IRON GYM CUP 2016

Peter Kočíšek 1.miesto Masters muži II-III

Miriam Dubeňová 2.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Boris Benčat 2.miesto Telesne postihnutí

Ladislav Erős 2.miesto Muži do 180 cm

Ladislav Erős 3.miesto Masters muži I

Stanislava Voleková 4.miesto Fitness figura nad 165 cm

Viktória Moravská 8.miesto Fitness figura do 165 cm


Media4rent naturál cup

Andrej Hartinik 1.miesto Mr. physique do 23 rokov

Andrej Hartinik 1.miesto Mr. physique nad 182 cm

Peter Chmelovics 4.miesto Mr. physique nad 182 cm

Miroslava Koberecová 5.miesto Fitness bikini do 170 cm

Marek Fleischhacker 9.miesto Mr. physique do 23 rokov

Tomáš Melko 12.miesto Mr. physique do 23 rokov


NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SANK v roku 2015

ARENA RELAX TEAM


DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA
SANKINBA SLOVAKIA
ZA ROK 2015

MUŽSKÉ KATEGÓRIE


Chmelovics Peter 1.miesto (44 b:) Mr. physique nad 184 cm

Együd Peter 2.miesto (36 b:) Masters I

Benčat Boris 3.miesto (36 b:)Telesne postihnutí

Kočíšek Peter 4.miesto (28 b:) Masters II

Diószegi Dušan 5.miesto (23 b:) Masters I

Csölle Patrik 6.miesto (22 b:) Junior do 178 cm

Méhes Roland 7.miesto (12 b:) Masters I

Kakalík Jozef 8.miesto (8 b:) Junior do 178 cm

Bero René 9.miesto (7 b:) Junior nad 178 cm

Both Daniel 10.miesto (5 b:) Junior nad 178 cm

Balkó Gabriel 11.miesto (2 b:) Junior nad 178 cm

Bambura Marek 11.miesto (2 b:) Dorast


ŽENSKÉ KATEGÓRIE


Libaiová Anastázia 1.miesto (32 b:) Fitness figura do 165 cm

Bodóová Anikó 2.miesto (14 b:) Fitness bikini do 170 cm

Jávorková Scarlet 3.miesto (13 b:) Šport model nad do 168 cm

Monozlayová Emese 4.miesto (12 b:) Šport model nad do 168 cm

Csöllei Natasa 5.miesto (10 b:) Fitness figura nad 35 rokov

Mészárosová Andrea 6.miesto (9 b:) Šport model nad 35 rokov

Petőczová Renáta 7.miesto (8 b:) Fitness bikini do 164 cm

Moravská Viktória 8.miesto (6 b:) Fitness figura nad 165 cm

Dubeňová Miriam 9.miesto (5 b:) Fitness figura nad 35 rokov



MAJSTROVSTVÁ EURÓPY INBA Bologna 2015

Libaiová Anastázia 1.miesto Fitness figura

Csölle Patrik 3.miesto Junior

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique

Jávorková Scarlet 5.miesto Šport model

Diószegi Dušan 5.miesto Masters I

Bero René 7.miesto Junior nad 178 cm

Mészáros Andrea 8.miesto Šport model

Moravská Viktória 9.miestoFitness figura do 165 cm


VICTORIA NATURAL CUP Viničné 2015

Libaiová Anastázia 1.miesto Fitness figura do 165 cm

Csölle Patrik 1.miesto Junior do 178 cm

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Bero René 2.miesto Junior nad 178 cm

Mészáros Andrea 3.miesto Šport model nad 35 rokov

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique nad 180 cm

Both Daniel 4.miesto Junior nad 178 cm

Jávorková Scarlet 5.miesto Šport model nad do 168 cm

Diószegi Dušan 6.miesto Masters I

Mészáros Andrea 6.miesto Šport model do 168 cm

Fogas Zoltán 8.miesto Muži do 175 cm

Moravská Viktória 10.miesto Fitness figura do 165 cm

Rigo Marko 10.miesto Muži nad 180 cm



Grand Prix of Hungary, Tatabánya 2015

Peter Chmelovics 1.miesto Mr. physique nad 180 cm

Peter Kočíšek 1.miesto Masters II

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Peter Egyud 3.miesto Muži do 173 cm

Diószegi Dušan 3.miesto Masters I

Peter Egyud 4.miesto Masters I

Natasa Csöllei 6.miestoFitness figura do 163 cm

Natasa Csöllei 6.miesto Ms. physique

Miriam Dubeňová 10.miesto Fitness figura do 163 cm

Diószegi Dušan 12.miesto Muži novice do 176 cm


Medzinárodné Majstrovstvá ČR 2015

Peter Kočíšek 1.miesto Masters II

Peter Egyud 3.miesto Masters I

Peter Egyud 4.miesto Muži do 175 cm


Majstrovstvá Slovenska, Slovenský Grob 2015

Roland Méhes 1.miesto Masters I

Peter Kočíšek 1.miesto Masters II

Benčat Boris 2.miesto Telesne postihnutí

Peter Egyud 3.miesto Masters I

Emese Monozlayová 3.miesto Ms. physique

Peter Chmelovics 3.miesto Mr. physique nad 184 cm

Anikó Bodóová 4.miesto Fitness bikini do 170 cm

Peter Egyud 4.miesto Muži do 175 cm

Diószegi Dušan 4.miesto Masters I

Jozef Kakalik 5.miesto Junior do 178 cm

Gabriel Balkó 6.miesto Mr. physique nad 184 cm

Marek Bambura 6.miesto Dorast

Viktória Moravská 6.miesto Fitness figura nad 165 cm

Miriam Dubeňová 6.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Csöllei Natasa 7.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Renáta Petőczová 9.miesto Fitness bikini do 164 cm

Miroslava Koberecová 9.miesto Šport model nad 168 cm

Andrea Haringová 10.miesto Fitness bikini nad 170 cm

Jana Vajdová 10 10.miesto Fitness bikini do 164 cm

Katarína Hozáková 14.miesto Fitness bikini nad 170 cm

Katarína Koprdová 14 14.miesto Fitness bikini do 164 cm


Miss natural Bratislava

Viktória Moravská 3.miesto Fitness figura

Csöllei Natasa 3.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Renáta Petőczová 4.miesto Fitness bikini do 164 cm

Emese Monozlayová 4.miesto Ms. physique

Miriam Dubeňová 4.miesto Fitness figura nad 35 rokov

Jana Vajdová 8.miesto Šport model do 164 cm

Miroslava Koberecová 8.miesto Šport model nad 170 cm

Miriam Dubeňová 10.miesto Fitness figura


IRON GYM 2015 Zvolen

Chmelovics Peter 1.miesto Mr. physique

Benčat Boris 1.miesto Telesne postihnutí

Kakalik Jozef 3.miesto Junior


Natursport.cz BEAUTY & FITNESS CUP 2015 v Prahe

Anikó Bodóová 1.miesto bikini fitnes

Petőczová Renata 4.miesto bikini fitnes


ME INBA EUROPE 2014 V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS - ČR - KARLOVE VARY

Kočíšek Peter 1.miesto masters II

Benčat Boris 1.miesto telesne postihnutí

Tóth Koloman  2.miesto masters II

Vadkerti Igor 4.miesto muži nad 180 cm

Szabová Tünde 4.miesto fitness bikiny nad 167 cm

Diószegi Dušan 5.miesto masters I

Szabová Tünde 6.miestosport model nad 167 cm

Moravská Viktória 8.miesto fitness figúra

Hozáková Katarína semifinálové umiestnenie fitness bikiny nad 167 cm

Moravská Viktória semifinálové umiestnenie fitness figúra




KOMÁRNO GRAND PRIX V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE A FITNESS 2014

Tóth Koloman 1.miesto  masters II

Benčat Boris 1.miesto telesne postihnutí

Kočíšek Peter 2.miesto masters II

Čontošová Svetlana 2.miesto  Ms. physique

Vadkerti Igor 3.miesto muži nad 180 cm

Rigo Marko 3.miesto muži do 180 cm

Bodóová Anikó 4.miesto fitness bikiny nad 167 cm

Petőczová Renáta 5.miesto fitness bikiny do 167 cm

Diószegi Dušan 5.miesto masters I

Dubeňová Miriam 5.miesto Ms. physique

Moravská Viktória 6.miesto fitness figúra

Szabová Tünde 6.miesto fitness bikiny nad 167 cm

Berkeš Balázs 7.miesto junior

Hegedűs Henrich 10.miesto junior

Hozáková Katarína 12.miesto fitness bikiny nad 167 cm
[center][center]


AVITA BEAUTY & FITNESS CUP 2014 v Prahe

Anikó Bodóová 2.miesto bikini fitnes

Szabóová Tünde finálové umiestnenie bikini fitnes

Petőczová Renata finálové umiestnenie bikini fitnes


EUROPEAN CHAMPIONSHIPS UIBBN 2014 Andenne Belgicko

Peter Kočíšek 1.miesto masters II

Csöllei Eugen 4.miesto masters I. do 75 kg

Viktoria Moravská 5.miesto ženy nad 52 kg

Čontošová Svetlana 6.miesto ženy do 52 kg



GRAND PRIX O POHÁR PREDSEDU PSK PREŠOV 2014

Peter Kočíšek 1.miesto masters II.

Szabóová Tünde 1.miesto šport Model nad 170cm

Eugen Csöllei 1.miesto masters I.

Anikó Bodóová 2.miesto šport Model do 170cm

Jozef Kakalík 2.miesto dorast

Peter Együd 2.miesto masters I.

Viktoria Moravská 2.miesto šport figúra

Miriam Dubeňová 3.miesto fitness lady

Patrícia Kulková 4.miesto šport figúra



MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR v naturálnej kulturistike a fintess SERED 2014

Peter Kočíšek 1.miesto masters II.

Svetlana Čontošová 1.miesto fitness lady

Szabóová Tünde 1.miesto šport Model nad 170cm

Anikó Bodóová 1.miesto šport Model do 170cm

Jozef Kakalík 1.miesto dorast

Koloman Tóth 2.miesto masters II.

Eugen Csöllei 2.miesto masters I.

Peter Együd 3.miesto masters I.

Gábor Balko 3.miesto muži nad 180 cm

Viktoria Moravská 3.miesto šport figúra

Miriam Dubeňová 4.miesto fitness lady

Patrícia Kulková 4.miesto šport figúra

Miroslav Ivan bc.i 6.miesto masters I.



NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SSNKF v roku 2013

ARENA RELAX TEAM


Ladies Gym cup 2014 Martin

Szabóová Tünde Absolútna víťazka LADIES GYM CUP 2014

Szabóová Tünde 2.miesto bikini fitnes nad 170 cm



AVITA BEAUTY & FITNESS CUP 2014 v Prahe

Szabóová Tünde 2.miesto bikini fitnes


DOSIAHNUTÉ VÝSLEDKY NAŠICH ČLENOV PODĽA REBRÍČKA BODOVÉHO HODNOTENIA SSNKF ZA ROK 2013

Koloman Tóth 1.miesto (90 b:) Masters II

Őszi Denisza 1.miesto (85 b:) Šport Figúra

Vadkerti Roman 1.miesto (42 b:) Muži do 180 cm

Bero René 1.miesto (26 b:) Dorast

Vadkerti Igor 2.miesto (38 b:) Muži nad 180 cm

Csöllei Eugen 2.miesto (19 b:) Masters I

Kulková Patrícia 2.miesto (25 b:) Šport Figúra

Méhes Roland 3.miesto (20 b:) Muži nad 180 cm

Együd Peter 4.miesto (11 b:) Masters I

Soós Attila 4.miesto (12 b:) Junior

Májovský Juraj 5.miesto (7 b:) Dorast

Bodóová Anikó 6.miesto (6 b:) Fitness Model do 170 cm

Csölleiová Nataša 6.miesto (8 b:) Fitness Ladys

Szabóová Tünde 6.miesto (6 b:) Fitness Model nad 170 cm

Doničová Angelika 7.miesto (2 b:) Fitness Model do 170 cm

Matkovičová Anita 8.miesto (4 b:) Fitness Model nad 170 cm

Saláthová Erika 9.miesto (3 b:) Šport Figúra

Čontošová Svetlana 9.miesto (4 b:) Fitness Ladys

Balkó Gabriel 9.miesto (2 b:) Muži nad 180 cm

Čontošová Svetlana 10.miesto (2 b:) Šport Figúra

Rigo Marko 10.miesto (2 b:) Muži do 180 cm

Csémi Pavol 11.miesto (1 b:) Muži do 180 cm



NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SSNKF v roku 2013

ARENA RELAX TEAM


WORLD CHAMPIONSHIPS UIBBN 2013 Paris in France

Koloman Tóth 1.miesto masters +50 r.

Roman Vadkerti 2.miesto muži nad -75 kg

Öszi Denisa- 1.miesto bodyform


Grand Pprix o Pohár Primátora Mesta Kežmarok 2013

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Roman Vadkerti 1.miesto muži do 180 cm

Denisza Őszi 1.miesto šport figúra

René Bero 1.miesto dorast

Juraj Májovský 3.miesto dorast

Anikó Bodóová 3.miesto Šport Model do 170cm

Anita Matkovičová 3.miesto Šport Model nad 170cm

Nataša Csöllei 4.miesto fitness lady

Roman Vadkerti ABSOLÚTNY VÍŤAZ MUŽSKÝCH KATEGÓRIÍ


SCITEC NUTRITION NATURAL CUP 2013 Dunajská Streda

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Roman Vadkerti 1.miesto muži do 180 cm

Denisza Őszi 1.miesto šport figúra

Tünde Szabová 1.miesto Šport Model nad 170cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Nataša Csöllei 2.miesto fitness lady

René Bero 2.miesto dorast

Juraj Májovský 4.miesto dorast

Erika Saláthová 4.miesto šport figúra

Marko Rigo 5.miesto muži do 180 cm

Gabriel Balkó 5.miesto muži nad 180 cm

Anikó Bodóová  5.miesto Šport Model do 170cm

Pavol Csémi 6.miesto muži do 180 cm

Patrícia Kulková 7.miesto šport figúra

Linda Kováčová 9.miesto Šport Model do 170cm

Bernadett Saláthová  10.miesto Šport Model do 170cm

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu




INBA Országos Bajnokság és Nemzetközi Kupa 2013

Tóth Koloman 1.miesto masters II

Tóth Koloman 1.miesto masters I

Csöllei Eugen 2.miesto masters I

Čontošová Svetlana 5.miesto fitness figura

Együd Peter 6.miesto masters I



EUROPEAN CHAMPIONSHIPS UIBBN 2013 Bussolengo Taliansko

Tóth Koloman 1.miesto masters II

Kulková Patrícia 1.miesto junior

Öszi Denisa- 1.miesto bodyform

Vadkerti Igor 2.miesto muži nad 80 kg

Čontošová Svetlana, Poláček Miroslav 5.miesto páry

Soós Attila 5.miesto junior

Csöllei Eugen 6.miesto masters I. do 75 kg

Együd Peter 7.miesto masters I. do 75 kg

Čontošová Svetlana 8.miesto ženy do 52 kg

Méhes Roland 9.miesto muži. do 80 kg


VEĽKÁ CENA NITRY v naturálnej kulturistike a fintess 2013

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Igor Vadkerti  1.miesto muži nad 180 cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Eugen Csöllei 2.miesto masters I.

Denisza Őszi 2.miesto šport figúra

Svetlana Čontošová 2.miesto fitness lady

René Bero 2.miesto dorast

Peter Együd  4.miesto masters I.

Attila Soós  5.miesto junior

Angelika Doničová 5.miesto  Šport Model do 170cm

Patrícia Kulková  6.miesto šport figúra

Anna Méhesová 11.miesto  Šport Model do 170cm



MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR v naturálnej kulturistike a fintess SENICA 2013

Koloman Tóth 1.miesto masters II.

Igor Vadkerti  1.miesto muži nad 180 cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Eugen Csöllei 2.miesto masters I.

Denisza Őszi 2.miesto šport figúra

Svetlana Čontošová 2.miesto fitness lady

Peter Együd  3.miesto masters I.

Attila Soós  5.miesto junior

Angelika Doničová  5.miesto  Šport Model do 170cm

Patrícia Kulková  6.miesto šport figúra

Anna Méhesová 11.miesto  Šport Model do 170cm



NAJÚSPEŠNEJŠÍ KLUB SSNKF v roku 2012

ARENA RELAX TEAM


WORLD CHAMPIONSHIPS UIBBN 2012 Martin in Slovakia

Koloman Tóth 1.miesto masters

Erika Puková 2.miesto ženy do 52 kg

Igor Vadkerti a Petra Hudecová 2.miesto páry

Igor Vadkerti 3.miesto muži nad 80 kg

Peter Együd 4.miesto masters I. do 75 kg

Attila Soós 6.miesto junior


Grand Pprix o Pohár Primátora Mesta Kežmarok 2012

Igor Vadkerti 2.miesto muži nad 180 cm

Erika Puková 2.miesto fitnes figura

Peter Együd 2.miesto masters I

Svetlana Čtošoná 2.miesto fitnes lady

Tünde Szabová 3.miesto šport Model nad 170 cm

Roland Sipos 3.miesto dorast

Juraj Májovsky 4.miesto dorast

Attila Soós 4.miesto junior

Roland Méhes 4.miesto muži nad 180 cm

Anita Matkovičová 6.miesto Šport Model nad 170cm

Bernadett Saláthová 11.miesto Šport Model do 170cm



INBA NATURAL OLYMPIA 2012 - Reno USA

Koloman Tóth 1.miesto Masters 2


INBA- EUROPE CHAMPIONSHIP 2012 - Tatabánya

Koloman Tóth 1.miesto Masters 2

Koloman Tóth 2.miesto Masters 1

Roland Méhes a Anita Matkovičová 5.miesto Páry

Roland Méhes 6.miesto muži nad 180 cm

Tünde Szabová 7.miesto fitness model nad 170cm


EUROPEAN CHAMPIONSHIP UIBBN 2012- Sitgets Španielsko

Igor Vadkerti 2.miesto muži 80-85 kg

Denisa Ősziová 3.miesto fitness

Csölei Natasa 5.miesto ženy


MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE MUŽOV A FITNESS ŽIEN-2012 Dunajská Streda

Igor Vadkerti 1.miesto muži nad 180 cm

Denisa Ősziová 3.miesto fitness model do 170 cm

Bernadett Saláthová 3.miesto fitness model do 170 cm

Csöllei Natasa 4.miesto fitnes figura

Alexander Milan 5.miesto muži do 174 cm

Veronika Kissová 8.miesto fitness model do 170 cm

Lukáš Mandák 8.miesto muži nad 180 cm

Földes Gyöngyi 9.miesto fitnes figura

Pavel Csémi 13.miesto muži do 180 cm



WORLD CHAMPIONSHIPS UIBBN 2011 Schio in Italy

Roland Méhes 7.miesto Men -80 kg



NAC Baltic championships 2011

Csöllei Natasa 1.miesto Ms.figura

Veronika Kissová 4.miesto Ms. Model

Anita Matkovičová 5.miesto Ms. Model

Roland Méhes 5.miesto Men Athletic

Csöllei Eugen 6.miesto Men Athletic


Grand Pprix o Pohár Primátora Mesta Kežmarok 2011

Csöllei Eugen 1.miesto muži do 174 cm

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm

Csöllei Natasa 2.miesto fitnes figura

Erika Saláthová 3.miesto fitnes figura

Pavel Csémi 5.miesto muži do 180 cm

Anita Matkovičová 6.miesto Šport Model

Bernadett Saláthová 7.miesto Šport Model

Veronika Kissová 8.miesto Šport Model

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu


Aminostar Natural Cup 2011- Karlovy Vary/

Csöllei Eugen 5.miesto muži do 177 cm

Csöllei Natasa 6.miesto fitnes figura


EUROPEAN CHAMPIONSHIP UIBBN 2011- Dinant Belgicko/

Roman Vadkerti 3.miesto muži do 80 kg


Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 3. ročník Victoria natural cup 2011

Roman Vadkerti 1.miesto muži do 180 cm

Igor Vadkerti 2.miesto muži nad 180 cm

Csöllei Natasa 2.miesto fitnes figura

Csöllei Eugen 3.miesto muži do 174 cm

Bernadett Saláthová 4.miesto Šport Model do 170 cm

Vanda Patasi 5.miesto Šport Model do 170 cm

Zoran Polimac 6.miesto junior


Aminostar mezinárodní MČR 2011Třinec

Csöllei Natasa 5.miesto fitnes figura do 164 cm

Csöllei Eugen 7.miesto muži do 174 cm

Földes Gyöngyi 8.miesto fitnes figura nad 164 cm


AMINOSTAR NATURAL CUP 2010 - Mikulov /Česká republika/

Roland Méhes 2.miesto muži nad 180 cm


BANSKOBYSTRICKÁ GRAND PRIX 5. ročník

Roland Méhes 1.miesto muži nad 180 cm

Lukáš Mandák 5.miesto muži nad 180 cm

Andrea Fitosová 5.miesto Šport Model nad 170 cm

Andrea Fitosová 2.miesto ženy nováčik OPEN kategória


ŽITNOSTROVSKÝ POHÁR 2010 II. ročník - Dunajská Streda

Erika Saláthová 3.miesto fitnes figura

Lukáš Mandák 4.miesto muži nad 180 cm

Andrea Fitosová 4.miesto Šport Model nad 170 cm


INBA- EUROPE CHAMPIONSHIP 2010 - Milano

Angelika Jánoskeáková 4.miesto fitness model nad 170cm


Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska, Senica 2010

Igor Vadkerti 2.miesto muži nad 180 cm

Roland Mehes 4.miesto muži nad 180 cm

Angelika Janosdeáková 4.miesto Šport Model nad 170 cm

Csöllei Eugen 6.miesto muži do 174 cm

Csöllei Natasa 7.miesto fitnes figura

Michal Liška 7.miesto dorast


VICTORIA NATURAL CUP 2010 Veľký Grob

Roland Mehes 4.miesto muži nad 180 cm

Csöllei Natasa 5.miesto fitnes figura

Csöllei Eugen 6.miesto muži do 174 cm

Michal Liška 7.miesto dorast

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu



FAME - AMINOSTAR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2009 - KARLOVE VARY

Csöllei Natasa 7.miesto fitnes figura


ŽITNOOSTROVSKÝ POHÁR ARENA RELAX NATURAL CUP 2009 Dunajská Streda

Csöllei Natasa 3.miesto fitnes figura

Fölges Gyöngyi 7.miesto fitnes figura

Linda Ďurovská 7.miesto šport model

Bögi Viktor 8.miesto muži nad 180 cm


NATURAL CUP 2009 - PŘEROV

Csöllei Natasa 6.miesto fitnes figura


MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2009 MICHALOVCE

Roland Bertók 3.miesto dorast

Roland Méhes 4.miesto muži nad 180 cm

Monika Vlcsková 5.miesto šport model

Csöllei Natasa 6.miesto fitnes figura

Csöllei Eugen 7.miesto muži do 174 cm

Bögi Viktor 9.miesto muži nad 180 cm

Roland Méhes cena Muscle-fitness za najlepšiu voľnú zostavu


VICTORIA NATURAL CUP 2009 Veľký Grob

Roland Bertók 2.miesto dorast nováčik

Csöllei Natasa 4.miesto fitnes figura

Monika Vlcsková 4.miesto šport model

Csöllei Eugen 4.miesto muži nováčik

Santur Zoltan 6.miesto dorast nováčik


AMINOSTAR MEDZINÁRODNÉ MČR 2009 České Budejovice

Bögi Viktor 9.miesto muži nad 180 cm


AMINOSTAR CUP Banska Bystrica 2008

Csöllei Natasa 4.miesto fitnes figura

Marika Véghová 7.miesto fitnes figura

ing.Roland Méhes 7.miesto muži nad 177 cm

Bögi Viktor 9.miesto muži nad 177 cm

Robert Kováčik 13.miesto muži do 177 cm


GP Senica 2008

Robert Kováčik 5.miesto muži do 177 cm

ing.Roland Méhes 6.miesto muži nad 177 cm

Marika Véghová 6.miesto fitnes figura
Reklama

















Google Hladaj
Google

 
Naše pretekárske plavky dodáva PAÁL MODE
e-mail



















































 
 {MENU11} e107 recommends Firefox Google PageRankGoogle PageRank